вівторок, 24 лютого 2015 р.

"Небесна Сотня: герої, які змінили хід історії"


                               «Боротьба не за щастя,

вже навіть іде — за життя!

Бо його забирають.

Нас Надія веде, нас ідея веде

За свободу для рідного краю.»

         У ці дні Україна вшановує подвиг Героїв Небесної Сотні, справжніх патріотів України, які поклали душу й тіло за нашу свободу, за честь, за волю, за Батьківщину. Загинули справжні патріоти, які безстрашно йшли вперед, дуже дорогою ціною дісталася нам свобода.

      З цієї нагоди в Олицькому будинку культури відбувся вечір пам’яті « Небесна Сотня: герої, які змінили хід історії », присвячений вшануванню Героїв Небесної Сотні.

      Ведучі вечора, бібліотекарі Олицької бібліотеки для дорослих Мирослава Булакевич та Людмила Гордійчук, нагадали події тих великих днів, які назавжди змінили історію нашої нації. Їх розповіді супроводжувалися музичними композиціями, у виконанні учасників художньої самодіяльності Олицького будинку культури. Власну поезію про події на Майдані читав Ігор Василюк.


 

        Згадували нашого земляка Героя Майдану Івана Тарасюка. Іван Тарасюк народився 28 січня 1993 року у селі Залісоче Ківерцівського району. Єдиний син у батьків. Був застрелений під час спроби повісити державний прапор на одному з об`єктів Євромайдану. Навчався в Луцькому медичному коледжі «Монада», потім служив в армії. Грав за футбольний клуб «Олика».

      На заході були присутні настоятель Свято-Троїцької церкви отець Миколай , голова Олицької селищної ради Олена Кашевська. Кожен з них мав змогу висловити власну думку про події часів революції Гідності.

         В скорботі й з великою вдячністю присутні згадували Героїв світлої пам’яті Небесної Сотні. Кожний присутній в залі мав змогу запалити свічку пам’яті за невинно убієнними , хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони назавжди в нашій пам'яті !

       Імена героїв-патріотів назавжди закарбує історія, бо герої - не вмирають, вони житимуть в нашій пам'яті.

ГЕРОЇ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

ПОВСТАЛИ ПРОТИ НАСИЛЛЯ, НЕСПРАВЕДЛИВОСТІ…

КОЖЕН ЗДІЙСНИВ ОСОБИСТИЙ ПОДВИГ —

ВІДДАВ НАЙЦІННІШЕ —

СВОЄ ЖИТТЯ ЗАРАДИ НОВОЇ УКРАЇНИ.

                                                           ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар