пʼятниця, 2 грудня 2016 р.

«Неси світу Добро, Красу і Мир!»

Жити на землі – велике щастя,
Якого ти не помічав
І пам'ятай, що ти – Людина,
Творець краси і добрих справ.
     Кожна людина унікальна, неповторна, її треба любити і берегти такою, якою вона є. Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства.
     Сьогодні, 1 грудня, напередодні Міжнародного дня інвалідів у клубі ВОПЛ №2 святковою концертною програмою вітали людей з особливими потребами працівники Олицького Будинку культури та бібліотеки-філії для дорослих. «Неси світу Добро, Красу і Мир!» - саме під таким гаслом відбувся концерт. Для присутніх лунали українські народні, патріотичні та веселі пісні у виконанні гурту «Три куми», та дуету Попко Василя та Оксани. Ведучою була - бібліотекар Булакевич Мирослава.
    До всіх, хто зібрався у залі, звернулася головний лікар Любашевська Марія Володимирівна, яка сказала, що люди з обмеженими можливостями мають необмежену силу духу, подякувала усім, хто бореться, попри інвалідність, займає активну життєву позицію і побажала міцного здоров’я, витримки, злагоди у сім’ях.
Ми – всі люди, і всі маємо свої обмеження, і свої дари. Але поряд з нами є люди , які потребують нашої уваги.
 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар