вівторок, 9 травня 2017 р.

“Хай знову запахнуть житами поля. А в нас запанує хай мир”

     7 травня 2017 року в приміщенні Олицької бібліотеки для дорослих  відбулася презентація бібліографічного довідника “Хай знову запахнуть житами поля. А в нас запанує хай мир”. Книга була представлена  учасникам антитерористичної операції, яких запросили до бібліотеки. 

     Ведучі заходу Гордійчук Л.Д. та Булакевич М.С.  ознайомили присутніх з розповідями про справжніх героїв. Тих, хто ще вчора жив мирним життям, ходив на роботу, ростив дітей, планував своє майбутнє. Вони різні за віком, професією, з різних куточків нашого Ківерцівського району. У кожного з героїв цієї книги своя життєва історія.
     В цій книзі є історії про героїв, які поклали на жертовний вівтар війни своє життя. Але залишилася пам'ять. Пам'ять про тих, хто вже ніколи не переступить поріг рідної домівки і не обійме кохану та дітей, житиме вічно. Їх пам'ять присутні вшанували хвилиною мовчання.
    Не приховуючи хвилювання, зі словами подяки до односельців – воїнів АТО, звернулася селищна  голова Олена Кашевська, яка висловила  бійцям глибоку вдячність за мужність і відвагу  та побажала  здоров’я та мирного неба над головою.
Ця зустріч пройшла в теплій, невимушеній атмосфері ,яку  створили працівники Олицького будинку культури  .


    Це видання – данина пам’яті, патріотизму та мужності наших земляків. Ви – гордість нашої держави. Вами пишається вся Україна і наша синьоока Волинь.
Слава Україні! Слава її героям – захисникам!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар